T24 Asma Tavan Profil

Askı Teli 1,0m boy (1 Adet) - Asma Tavan Taşıyıcı

  • Stok Kodu: 17010104
  • Kategori: T24 Asma Tavan Profil
  • Markalar: Grida
%19İndirim
KDV Hariç
0.70TL
Piyasa Fiyatı
0.86TL
Sepete Ekle
Şimdi sipariş verirseniz bu gün kargoda.
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Garanti
  • Ürün Yorumları
  • Ürün Videosu
Askı Teli
1 Adet fiyatıdır (ürün adet bazlı satılmaktadır)
1 Adet = 1.0 m boy
1 Paket = 100 adet
1 Paket = 9.0 kg

 

Bu ürün T24 Taşıyıcı sisteminde veya Clip-in taşıyıcı sisteminde kullanılmaya uygundur. Metal, Taşyünü, Camyünü ve benzeri asma tavan sistemlerinde tercih edilir.

 

1 m² için ortalama kullanım miktarları:
Ana Taşıyıcı Profil (Grida-3600mm) :     0.83 m
Ara Taşıyıcı Profil (Grida-1200mm):       1.67 m
Ara Taşıyıcı Profil (Grida-600mm):        0.83 m
L Köşe Profil (Grida-3050mm):              0.50 m
Askı Yayı:                                            0.70 ad
Askı Teli:                                             0.70 ad
Çelik Dübel:                                        0.70 ad

 

NOT:
Kullanım oranları tavsiye niteliğindedir. 
Gerekli tavan profilinin miktarları; projenin geometrik şekline, boyutlarına ve ana taşıyıcının uygulandığı yöne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Net miktarların montajı yapacak teknisyen tarafından çıkarılması tavsiye edilir.

 

Taşıyıcı Sistem Katalog:

 

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen Eskişehir Üretim Tesisleri'nde, paslanmaya dayanıklı sıcak daldırma galvanize çelikten üretilmektedir. Geliştirilmiş kilitleme özelliği, konstrüksiyonda ve boyutlarda sarkma yapmayan yük çekişi, çizgi ve düzgünlüğün sağlandığı estetik bütünlükte, dünyanın sayılı taşıyıcı markalarıyla boy ölçüşecek standartlardadır.

Montaj Hızı ve Avantajları:

Grida T24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme özelliği sayesinde hiçbir yardımcı aparata gerek kalmadan kolayca monte ve demonte edilebilir. Ayrıca sağdan kilitleme yönü ile elin işleme gücünü artırarak uygulamacıya hız kazandırır. Kolaylıkla kendisini dengeleyebilen sistem, tali taşıyıcıların ana taşıyıcı ile tek taraflı olarak birleştirilebilmesi sayesinde küçük mekanların yanında çok büyük mahaller için de uygulama kolaylığı sağlamaktadır.

Sistem Entegrasyonu:

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri, Aspen ürün gamında yer alan asma tavan ve aydınlatma sistemleriyle tam entegrasyon sağlar. Ayrıca piyasada bulunan taşyünü, metal, camyünü, modüler alçı ve kayayünü asma tavan sistemleriyle de uyum içinde kullanılabilmektedir.

Kilit Sistemi ve Bini Özelliği: 
Profiller, bağlantı yerlerinden kilitlenmek suretiyle birleşirler. Ayrıca, profillerin bağlantı noktalarındaki bini özelliği sayesinde şık bir birleşim detayı ortaya çıkmaktadır.

Yangın Dayanımı: 

Grida Taşıyıcı Sistem Profilleri olası bir yangın halinde sistemin çökmesini engelleyecek şekilde genleşen özel detay ile donatılmıştır. Böylece asma tavan plakaları ile taşıyıcı profiler bir sistem olarak sabit kalır ve yangın koruması sağlar.

 


 

Üretici hakkında:

1989 yılında kurulan ASPEN Yapı ve Zemin A.Ş., başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Yapı ve Zemin şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana Yapı Sektörü'ne modern mimarinin gereklilikleri olan malzeme ve uygulama yöntemlerini sunan ASPEN, günden güne gücünü artırarak sektördeki uzman marka konumunu pekiştirmektedir.

‘Asma Tavan’, ‘Bölme Duvar’, ‘Zemin’ ve ‘LED Aydınlatma’ Sistemleri olarak 4 başlık altında toplanan ASPEN ürünleri, inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap vermektedir. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunmaktadır. Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan ASPEN; Tavan ve Zemin ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı Bölme Duvar Sistemleriyle yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmakta; LED Aydınlatma Sistemleri ile de yaşam ve çalışma alanlarına ışık tutmaktadır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.83 TL
2 (+2)
0.41 TL
0.83 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.83 TL
2 (+2)
0.41 TL
0.83 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
0.83 TL
2 (+2)
0.41 TL
0.83 TL

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.

Bu Kategorinin En Çok Satanları